Asmeninė treniruotė

Asmeninė treniruotė

REGISTRUOTIS Į TRENIRUOTĘ
  • Kai pritūksta laiko suprasti: „kodėl aš nejaučiu, nors darau, kaip sako?“; „kaip užčiuopti slaptąjį dubens dugną?“; „ar iš tikrųjų taisyklingai atlieku plie?“, gal turiu tam tikrų judesio ribojimų dėl ligos ar operacijos, o gal tiesiog… noriu daugiau atsakymų, patarimų ir pratimų BŪTENT SAU?

Mankšta yra būtina įvairaus amžiaus ir sudėjimo žmonėms, tačiau ne visos moterys pasiruošusios bendroms treniruotėms. Kartais pritrūksta pasitikėjimo savimi arba baiminamasi, kad nepavyks teisingai atlikti pratimus, ypač jeigu yra sveikatos problemų. STIMULUS treniruočių studija turi puikų pasiūlymą – asmeninę treniruotę. 

Keletas individualių treniruočių leis moteriai pasitikėti savimi ir jėgomis, ji sužinos, kokių pratimų vengti, kaip juos atlikti teisingai bei kaip sau padėti, esant judesio ribojimams dėl tam tikrų priežasčių. Pasirinkdama asmenines treniruotes ji ne tik fiziškai sustiprės, tačiau galės drąsiai įsilieti į mankštas, kartu nepakenkiant sveikatai. Galima rinktis asmeninę pilates, jogos, kalanetikos treniruotę, asmeninę nėščiųjų mankštą ar treniruotę su kamuoliais.

Dažnai tenka išgirsti iš lankytojų apie bendrą kūno sustingimą, kai jos negali ar nespėja iki galo „pratampyti“ save. Skundžiamasi ir nepakankamu bendru sąnarių paslankumu, tai kartais trukdo bendrose treniruotėse išlaikyti teisingas kūno padėtis, pajausti teisingą fizinio pratimo poveikį.

Tokioms moterims reikia didesnio ir ilgesnio darbo, kad galėtų atlikti sudėtingesnes jogos, pilateso, kalanetikos pozicijas ar kūno padėtis. Tačiau tai nereiškia, kad negalima mankštintis, visa tai galima pasiekti asmeninių treniruočių metu.

Norite išbandyti? Užpildykite anketą – administratorė susisieks suderinti treniruotės detalių. Beje, įspėjame iš anksto, kad asmeninės treniruotės studijoje gali vykti tik tuo metu, kai mankštos salė yra laisva.

P. S. Įsigyjant 5 ir daugiau treniruočių iš karto, pritaikysime 5 % nuolaidą.

STIMULUS trenerės ir mokytojos pasiruošusios susitikti su Jumis asmeniškai ir visus taškus „ant i“ sudėti! Sužinokite daugiau tiek apie treniruočių rūšis, tiek apie save. Linkime malonių akimirkų!

Sužinokite STIMULUS treniruočių studijos naujienas pirmieji
Prenumeruoti
Bendraukime:
© Harmoningų treniruočių studija moterims „Stimulus“ - dirbame nuo 2OO9 m. Visos teisės saugomos
Sprendimas: LOOKS GOOD