Treniruotės - išsirinkite mankštą sau

Vyksta įvairiu laiku – žr. užsiėmimų tvarkaraštį.
  • -  Vystoma jėga ir lankstumas
    -  Suaktyvinama ir gerinama kraujotaka
    -  Palaikomas raumenų tonusas
    -  Gerėja sąnarių paslankumas
    -  Dingsta įtampa kūne ir galvoje

Joga nuramina protą ir efektyviai stiprina kūną

Jogų praktikų įvairovė stebina savo gausumu. Stimulus treniruočių studijoje stengėmės sujungti proto nuraminimą su intensyvesniu kūno darbu bei giliu atsipalaidavimu, tempimu. Panašu, kad mums pavyko ;). Mūsų jogos stiliaus pagrindas – aštangos joga, vystanti jėgą ir lankstumą, palaikanti raumenų tonusą, gerinanti sąnarių paslankumą. Pačios aštangos šioje jogoje, kaip teigia trenerė Renata Baliukevič, yra apie 50 proc. Visa kita – jos pačios, ilgametės praktikos ir mokymosi Indijoje, kūryba bei improvizacija.

„Man labai labai patiko!! Naujas šviežias nusiraminimo ir valandėlės tik sau gūsis STIMULUS treniruočių tarpe. Ne per sudėtinga, švelnu, ramu, tiek, kiek norisi, kiek pavyksta, o pavyksta vis daugiau! Koncentracija, įsitraukimas, tempimai ir atsipalaidavimas. Ir koks malonus tas jausmas žiūrėt į save ne veidrodyje! Idealus mankštos variantas pertraukėlei tarp darbų, labai rekomenduoju!:)“ – dalijasi jogoje apsilankiusi Rūta.

Kokia šios jogos nauda?

Sistemingas kvėpavimas ir judėjimas kartu suaktyvina ir gerina kraujotaką. Skystesnis ir deguonimi prisotintas kraujas cirkuliuoja lengviau, praktika tampa lengva, įšilęs kūnas paslankus.

Jogos užsiėmimo metu emociškai pailsima, dingsta įtampa kūne ir galvoje – praktika energizuoja ir atgaivina. Tai efektyvi antistresinė priemonė šiuolaikiniam žmogui kasdienai.

Kam tinkama?

Šios jogos stiliaus praktika pritaikoma įvairaus amžiaus, pajėgumo, lankstumo ar svorio žmonėms.

Nuotraukos Jaroslavo Stankevičiaus.

Sužinokite STIMULUS treniruočių studijos naujienas pirmieji
Prenumeruoti
Bendraukime:
© Harmoningų treniruočių studija moterims „Stimulus“ - dirbame nuo 2OO9 m. Visos teisės saugomos
Sprendimas: LOOKS GOOD