Sėkmės istorijos

  Rasa

  Niekada nemėgau sporto, o juo labiau sportuoti. Tos didelės sporto salės, sportbačių ir prakaito tvaikas… Lieknos, jaunos merginos (net nesuprantu, ką ten dar jos turi tobulinti?!)… Nors jau kelis kartus pasižadėjau sau lankyti kokią sporto šaką, pasiryžimas išgaruodavo po kelių užsiėmimų. Apsilankius STIMULUS treniruotėje mano nuomonė apie mankštą visiškai pasikeitė.

  Visų pirma, kai už lango lėkimas, bėgimas, triukšmas, čia – visiška ramybė. Groja rami, švelni muzika. Jokios skubos pėdsakų, streso ar triukšmo. Žodžiu, atskira Ramybės Sala išprotėjusiame pasaulyje. Nors dažnai nerimau ir laukiau kol lieps padaryti kažką sunkaus ar neįmanomo (pavyzdžiui – užsidėti koją ant sprando), to niekad neįvyko! :) Po užsiėmimų, raumenukai virpčioja, bet galvoje ir mintyse ramu, gera… Ir visa tai laisvanoriškai :) Be jokios neprievartos! Siūlau ir Jums surizikuoti (net ir kai -nioliktas gimtadienis jau už kalnų) išbandyti treniruotes STIMULUS. Sakau nuoširdžiai.

  Raminta

  Nuo pat pirmų treniruočių STIMULUS žavėjo jaukumu ir laisve. Laisve sportuoti kitaip, sportuoti jaukiau nei beribio horizonto didžiųjų sporto klubų treniruoklių salėje, sportuoti tik su kojinaitėmis, sportuoti ryte, per pietus ar vakare, nejaučiant diskomforto, kad sukaitus jau tuoj reiks bėgti atgal į darbus. Gera atmosfera, besišypsantis ir profesionalus kolektyvas – dar ir dar kartą skatina užsukti į STIMULUS, pirmąją treniruočių studiją Lietuvoje.

  Kita vertus, gyvendama kiek komplikuotai, beveik pusę laiko ne Lietuvoje, o Briuselyje ir Strasbūre, džiaugiuosi, kad noras čia užsukti visad toks stiprus, kad jau dabar galiu didžiuotis vadinama lojalia kliente :) Kartais dėl to net pabėgėdama tiesiai iš lėktuvo – pas STIMULUS komandą, visad maloniai laukiančią savo lankytojų.

  Gera jaustis komandos dalimi, gera mankštinantis (esu išbandžiusi kone visas treniruočių rūšis!), gera žinoti, kad valandą bus tuščia galvoje nuo rūpesčių. O būtent tokia savijauta ir lanko čia – STIMULUS!

  Greta

   Sportas man niekada nebuvo svetimas… ~7 metus esu žaidusi rankinį, tačiau dėl traumų, kurios pradėjo kartotis, teko baigti su šia „moteriška“ sporto šaka visus turėtus reikalus…oi kiek ašarų tada buvo….. na bet nėra to blogo, kas neišeitų i gerą :)Tuomet buvo kelių metų pertrauka ir paieškos to, ko noriu, kas tinka, ką galiu, nes dėl turėtų traumų daug ką, saugodamasi, vis bijodavau išbandyti… taip namie atsirado treniruoklis, kuris kažkiek kompensuodavo poreikį sportuoti, po kokių metų „su juo“ pasidarė nuobodu! :)

  Sporto klubai – negaudavau, ar nemokėjau siekti norimo rezultato!…vis ką nors išbandydavau, bet niekas „neužkabindavo“, buvo ne tas, ko norėčiau, kas tiktų ir patiktų…Mano reikalavimai buvo „labai paprasti“: efektyviai išnaudoti laiką… gauti rezultatą (emocinė ir fizinė sveikata)… kad būtų šalia darbo (visi taupome laiką) ☺… tvarkinga ir jauki aplinka, kurioje galėtum ne tik sportuoti, bet ir atsipalaiduoti… paslaugus ir profesionalus kolektyvas ☺… na ir dar keli, bet jau nevardinsiu, nes sakiau, kad reikalavimai „labai paprasti“ :)

  Iš pradžių atradau kalanetiką, labai norėjau išbandyti su trenere, o ne būti savamoksle namuose, pradėjau ieškoti kur ja galima užsiimti – taip aš atradau STIMULUS!!! Eidama čia pirmą kartą jau žinojau, kad man patiks… susižavėjau iš pirmo karto ir vis dar nesiliauju to dariusi! :)

  Čia viskas yra puiku… jauki, estetiška aplinka, daug šypsenų, tas gardžios žolelių arbatos kvapas, visos gražios sportuojančios ir save mylinčios, savimi besirūpinančios moterys, malonios administratorės, profesionalios trenerės, obuoliukai ir morkytės, įkvepiantys paveiksliukai, užklasinė veikla… čia yra viskas, kas telpa paprastame nepaprastume!!! ☺ čia sustoja laikas tau – tai aš ir atradau!  :) Ačiū!

  Gintarė

  Su Stimulus aš susidraugavau, kai jis buvo dar kūdikis – teko ratais eiti aplink Konstitucijos prospektą, kol radau žaliai žydras jo akis ir laukiančią šypseną. Ieškojau kažko neįprasto, kur galėčiau pasisemti pozityvios energijos. Gal šokio, gal jogos?.. Nes tradicinė aerobika buvo jau seniai padėta į stalčių, kaip per daug monotoniška ir neišpildanti. O sporto gyvybiškai reikėjo – jaučiausi suglebusi, irzli, praradusi energiją ir šypseną. Stimulus buvo tai – ko reikėjo, laiku ir vietoje.

  Mano lūkesčiai išsipildė su kaupu, nes tai ne tik kūno, bet ir dvasios mokykla. Juokinga dabar prisiminti, kaip it drebulės lapeliai virpėjo kojos per kalanetikos treniruotes, ir kaip krypuliavau it žąsytė per kūno balansą, bandydama pastovėti abiem kojom ant suvynioto kilimėlio ir dar užsimerkus. Sakot vieni juokai? Nepabandę nesužinosit :) O kai veidrodyje pamačiau kokia visa sukrypusi ir persisukusi esu, Stimulus buvo mano greitoji pagalba. Sutvirtino, ištempė, patiesino ir subalansavo. Laikyseną, judesius, mintis ir emocijas.

  „Užklasinė“ Stimulus veikla ypatingai mane sužavėjo – stovyklos, seminarai, pamokėlės, šventiniai vakarėliai. Didžiausias mano atradimas – fraktalų piešimas. Koks geras vis dėlto jausmas, kai tavo įkvėpimas užkrečia ir kitus! Praėjus dviems metams aš vis dar su Stimulus, kuris visa auga ir gražėja, kartu su juo gražėju ir aš :) Čia norisi sugrįžti, nes čia „kitaip“ – čia trykšta moteriškumas, lengvumas, šiluma, kūryba…

  Lina

  Gera žinia mane lydi kiekvieną dieną ir taip jau 10-as mėnuo, kai atradau Stimulus ir pradėjau lankyti treniruotes. Nepamenu saves tokios – su džiugesiu ir entuziazmu kiekvieną kartą einančios į treniruotes, laimingos, pakilios nuotaikos. O kai pradėjo matytis ne tik vidiniai, bet ir išoriniai pokyčiai – stangresnis kūnas, pilvo presas, laikysena – neįmanoma apsakyti to didžiulio pasitenkinimo savimi ir džiaugsmo, kad man taip pasisekė atrasti Stimulus savo gyvenime. Ir moteriškumas – Stimulus dėka jis pradėjo kvėpuoti ir kvėpėti! :)

  Labai ačiū visoms trenerėms, visam kolektyvui. Sveikinu su gimtadieniu, linkiu neblėstančio kūrybiškumo, originalių idėju, spalvotų svajonių, gyvenimo džiaugsmo ir pilnatvės!!! Ačiu, kad esate :)

  Rūta

  Vieną dieną, net neatsimenu kada :) šniukštinėjau internete ieškodamakokio nors sporto klubelio, kuriame galėčiau patobulinti savo kūnolinijas. Akis užstrigo už Stimulus sporto klubo, dar naujai besikuriančio ir ieškančio bendraminčių merginų norinčių sportuoti. Užsiregistravau, pasidomėjau apie kalanetiką, pilatesą. Ai, pagalvojau – „tinginių mankšta“. Mat norėjosi veiksmo: aerobikos ar treniruoklių, o čia viskas lėta, neskubant – ne man.

  Praėjo metai ir nugaros skausmų kamuojama jau naršiau internete ieškodama „ramesnės“ mankštos. Tada vėl mano akys užkluvo už Stimulus, galvoju – o kodėl gi nepabandžius:) Ir štai užteko vienos treniruotės, kad aš čia pasilikčiau ilgam. Po keletos treniruočių jau pamiršau visus nugaros skausmus, sportuoti įkvepia jauki atmosfera ir puikūs treneriai. Tai vieta kur norisisugrįžti :)

  Greta

  Kartais mes sutinkame žmones ir patiriame įvykius, kurie amžiams mus pakeičia. Įsirėžia mūsų mintyse ir jausmuose tasi akmens plokštelėse ir net krintantis gyvenimo lietus nebegali ištrinti šių žymių. Taip vieną dieną į mano gyvenimą atėjo siekis judėti. Nuo vaikystės šokiai: iš pradžių sportiniai – pramoginiai šokiai, tada liaudies, vėliau modernus šokis. Konkursai, koncertai, šurmulys… Vėliau su ramybės periodu atėjo joga, kurioje tobulėju jau 5 metus. Išbandžiusi keletą skirtingų mokytojų ir trenerių, supratau, kad svarbiausi dalykai atrandami pačiai praktikuojant ir įsiklausant į savo kūną.

  Į visus jogos treniruotėse iškilusius klausimus, ieškodavau atsakymų knygose ir straipsniuose, todėl per keletą metų sukaupiau nemažą žinių bagažą. Prie lovos vakaro pasiskaitymams nuolatos yra padėta keletas knygų dvasinio ir fizinio tobulėjimo tema. O vieną dieną į mano gyvenimą įsiveržė kalanetika. Žodis „įsiveržė“ čia tikrai labai tinka – pradėjau keistis taip greitai! Ne tik kūnu, bet svarbiausia – viduje užsidegė laimė. Visa pasinėriau į bandymus perprasti šį metodą ir netrukus pradėjau gyventi mintimi tapti kalanetikos mokytoja. Kaip garsus rašytojas P. Coelho rašo: „Kai kažko labai trokšti, visas pasaulis tau padeda įgyventi šį troškimą…“ Sutikau Aistę, kuri kaip tik yra tas žmogus, pakeitęs mane visam likusiam gyvenimui. Ir štai aš čia. Kupina noro mokytis, tobulėti, bręsti, dalintis, džiuginti, būti kitokia…

  Eglė Sportas man visada asocijavosi su dideliu fiziniu krūviu. Nežinau kodėl, bet maniau, kad norimo rezultato greitai ir maloniai pasiekti neįmanoma, todėl rinkdavausi tokias sporto šakas kaip, pavyzdžiui, lengvoji atletika. Grįžusi po treniruočių norėdavau tik kristi į lovą ir nieko daugiau nebedaryti. Žinoma, negalėčiau pasakyti, kad tokie užsiėmimai man labai nepatiko, tačiau ilgainiui toks savęs alinimas davė ne visai tokius rezultatus, kokių norėjosi. Sąnarių skausmai, stuburo problemos, o man tik 20… Nors gan skeptiškai žiūrėjau į tokius užsiėmimus, tačiau po ilgų draugės įkalbinėjimų nutariau išbandyti STIMULUS. Ką galiu pasakyti… Tai NUOSTABU! Rodos, kad visi rūpesčiai pasilieka už studijos durų ir valandą skiri sau, tik sau. O svarbiausia tai, kad po treniruočių aš jaučiuosi pilna energijos. Visada besišypsantis, geranoriškas, draugiškas kolektyvas, nereikalaujantis greito ir kuo geresnio rezultato, įdomios, kaskart kitokios treniruotės ir akivaizdūs pokyčiai visiškai pakeitė mano požiūri į sportą. Nebeliko žodžio „reikia“, nes aš noriu!
  Jolanta Mano pirmoji sportinė „karjera“ prasidėjo su STIMULUS komanda ir tai yra STEBUKLAS. Tuoj paaiškinsiu kodėl. Nuo pat vaikystės buvo tikras „ligų maišelis“ – visada atleista nuo fizinio lavinimo, sunkių darbų ir t.t. Turbūt nebuvo ligos, kuria neprasirgčiau – užuojauta ir pagarba tėvams, kurie darė viską, kad greičiau pasveikčiau… Taip pat mama visada mane skatino nebūti suglebusia ir nustoti gailėti savęs, juk yra įvairių terapinių sporto rūšių, kurios tinka daugeliui. Ilgai, labai ilgai ieškojau TOKIO SPORTO… ir užsikabinau už STIMULUS… Dėkoju Dievui už šią dovaną, nes čia viskas ko reikia – dėmesingos trenerės, kurios žino, ko Tavo kūnui labiausiai reikia, jauki aplinka, šiltas sutikimas, malonūs pokalbiai prie arbatos puodelio… ir daug spindinčių akių aplinkui, kurios stimuliuoja keistis…O pirmieji malonus pojūčiai – labai paprasti ir žmogiški – užsivelku savo mėgstamiausią palaidinę ir ji niekur neveržia:), pasilenkiu užsirišti batus ir tai darau labai lengvai, be jokio sunkumo – koks geras jausmas! Tikiu, kad dar nežinau visų savo kūno ir sielos galimybių ir manęs dar laukia daug naujų atradimų su STIMULUS!
  Gina „Labai džiaugiuosi atradusi STIMULUS. Per kiekvieną užsiėmimą gaunu labai daug energijos ir teigiamų emocijų. Man tai – puikus būdas atsigauti po darbo dienos. Lankau jau beveik 5 mėnesius ir džiaugiuosi teigiamais pokyčiais: sutvirtėjo kūnas, tapau daug lankstesnė ir pačioje pradžioje sunkiai įveikiamus pratimus dabar atlieku žymai lengviau.Labiausiai mane žavi STIMULUS komanda, nes tai žmonės, kurie visada pasitinka su šypsena, visada paklausia, kaip sekasi, skiria pakankamai dėmesio. Atsimenu, kai teko kelias savaites nelankyti užsiėmimų, iškart pajutau, kad kažko labai labai trūksta. Man malonu, kad galiu jaustis esanti STIMULUS šeimos narė.“
  Irma „Mano vyras sako: „ Nežinau, ką jūs ten darot, bet darot gerai!”. Dar jis klausia: “Kodėl tu lankai tą klubą, tokius užsiėmimus, juk  tu aktyvios veiklos žmogus?”. Kai klausia kitas, svetimas, tiesiog sakai patinka. Kai klausia savas, tavo paties dalis, susimąstai. Nežinau, ar vien patinka sportuoti.  Kaži. Ir taip du kart per savaitę su vyrais žaidžiu krepšinį, rytais būna – pabėgioju. Atėjau, nes labai gerbiu iniciatyvą. Stengiuosi palaikyti nauja veikla užsiimančius žmones, kuriančius savo verslą, įgyvendinančius savo idėjas, perduodančius savo patirtį, savo pojūtį, skelbiančius savo žinią. Pasilikau, nes po pirmos kalanetikos lipdama laiptais laikiausi turėklo – kojos drebėjo. Man tai nauja. Atradau kūną iš naujo. Prisiminiau jį. Pamačiau, kad ne taip kaip noriu ar įsivaizduoju atrodau. Stebėjau savo sukietėjusius, sugrubusius, neplastiškus judesius. Aš – buvusi šokėja. Pamačiau, jog nieko nelikę. Einu, nes mane pasitinka akys. Akys žiūrinčios į mane, sveikinančios atėjusią. Pati žiūriu į žmogų atvirai, jei žvilgsniai susieina – atiduodu visą save. Smagu, kai įbėgus į salę pamatai savais tapusius veidus. Aha, kartu raukysimės ir stengsimės. Klubas tapo metų atradimu, nuostaba, pakeleiviu.“
  Rūta „Mano kelionė link gražesnio rytojaus :) Beveik nuo įsikūrimo pradžios pradėjau lankyti kalanetiką pas Eglę A. ir Aistę. Dar nebuvo tokio karto, dėl kurio gailėčiausi. Vaikystėje šokau liaudies šokius ir baletą, tad fizinis krūvis buvo jau didelis tada. Baigusi juos, daugiau niekur nešokau, nesportavau, todėl vis dažniau pradėjau skųstis nugaros skausmais. Jau ilgą laiką ieškojau kažko tokio, kas būtų artima šokiui. Kodėl būtent kalanetika, o ne salsa, solo latino ar kiti šokiai? Pamaniau, kad po tokios metų pertraukos būtų neprotinga taip staigiai „apsikrauti“ fiziniu krūviu, todėl būtent kalanetika buvo tas išsigelbėjimas, kurio taip ieškojau. Žinoma esu čia ir dėl kūno formų tobulinimo. Ir man beveik pavyko pasiekti savo norimą rezultatą, bet tik su kryptinga programa, kurią susikūriau sau. Ir žinoma, visų svarbiausia, maistas – kuo daugiau gyvo maisto ir tik mažomis porcijomis bei tik pozityvi nuotaika :) Esu džiazo dainininkė, todėl man labai svarbus scenos judesys, laikysena. Visa tai gaunu čia, pas Jus!“
  Jūratė „Nors gyvenime esu aktyvus žmogus, visada buvau tinginė sporto atžvilgiu. Galbūt dėl savo būdo, kad nuolat ieškau kažko naujo ir viskas greitai atsibosta, mesdavau visas aktyvias veiklas vos pradėjusi. Vis bandžiau sau įteigti, kad reikia sportuoti, nes tai formuoją gražų kūną, užtikrina gerą savijautą, yra naudinga sveikatos atžvilgiu ir daro „n“ kitų gerų dalykų, eilinį kartą įsigijus abonementą sporto klube mano kelionė į jį prasidėdavo ir pasibaigdavo pirtimi ir jakuzzi… Kol besidomėdama kaip atsikratyti mane varginusių nugaros skausmų (turiu stuburo iškrypimų), susidomėjau kalanetika ir atradau STIMULUS. Dabar sunku patikėti ir tiems, kas mane pažįsta, kad keliskart į savaitę niekieno neverčiama su dideliu noru skubu į treniruotes. Mane atveja tai, kad po kiekvienos kalanetikos treniruotės išeinu pasitempusi ir pamiršusi dienos rūpesčius, pasisėmusi geros energijos. Jaučiu vis stiprėjantį kūną, nebekankina nugaros skausmai. O ir patys kalanetikos pratimai kažkaip harmonizuoja mano banguojančias nuotaikas. Labai vertinu jaukią, šiltą, nuoširdžią studijos atmosferą – traukia tarsi į jaukią gourmet krautuvėlę išėjus iš įprastos parduotuvės. Džiaugiuosi Jus atradusi. Ačiū puikioms trenerėms ir geros kloties visai STIMULUS komandai ateityje!“
  Julija „Visą vaikystę ir paauglystę vienaip ar kitaip sportuodavau: bėgiodavau, važinėdavausi dviračiu, mankštindavausi namie, galų gale išbandžiau ir treniruoklių salę universitete ir lankiausi joje kelerius metus. Dabar vėl pribrendo noras. Pajutau, kad vien šokių, dviračio, visokių gamtos žygių nebeužtenka. Norėjosi sustiprinti raumenis, kurie vis paskausta po intensyvesnės, aktyvesnės kelionės. Visiems žinomi sporto centrai ir baseinai niekaip netraukė. Net nenuėjau apsidairyti.Į STIMULUS atėjau iškart, kai tik atsidarė. Draugė pasiūlė, pareklamavo, paragino. Pati taip ir neatėjo… :) O aš atėjau ir užsilikau. STIMULUS iškart paliko puikų įspūdį. Ne tik savo jaukia, ramia atmosfera,  nuoširdžiu personalu ir dar nuoširdesnėmis lankytojomis, bet ir savijauta po treniruočių. Jaučiuosi išsikrovusi, pailsėjusi, atsipalaidavusi. Sportuoti norisi vis daugiau ir dažniau, kadangi akivaizdžiai tvirtėji, stiprėji. (Nekantriai laukiu naujų dviračių, vandens ar slidinėjimo žygių, nes nebaisu, kad kitą dieną skaudės visą kūną.) O svarbiausia – tai vieta, į kurią nueiti man nereikia dėti jokių valios pastangų. Kaip namo :) Magiška!“ P.S. namiškiai niekaip neįsimena žodžio kalanetika, taigi mano treniruotes švelniai vadina „lankstukais“. :)
  Eglė „Kalėdoms, po eglute radau voką su dovana (matyt, tikrai jau labai daug kalbėjau apie svorį, kad net Kalėdų Senis išgirdo). Tad tokia buvo mano pažintis su STIMULUS. Iš pradžių buvo sunku. Ne fiziškai, o psichologiškai, nes buvo sunku žiūrėti į save veidrodyje. Na, man dar vis sunku, bet čia juk tik laiko klausimas, ar ne? :) Draugaudama ir toliau su Jumis tikrai veidrodyje matysiu gerą vaizdą. Esu labai laiminga, kad jaučiuosi labiau pasitempusi ir geresnės nuotaikos. Smagu bendrauti su personalu, kažkaip jaučiuosi, tarsi jau kokį 100 metų ten sportuočiau. Man labai patinka treniruočių intensyvumas, jis kaip tik pagal mano lygį, jaučiu malonumą sportuodama ir kai tik kas manęs klausia, aš visus pliusus atiduodu kalanetikai. Man beprotiškai patinka. Ačiū nesakysiu – iškepsiu kurią dieną padėkos pyragiuką! Kalėdų Senis šiemet buvo dosnus: gavau ne tik abonementą į STIMULUS, gavau abonementą energijai, pozityvumui, smagiam laikui, mažėjančioms apimtims ir tikrai gerai nuotaikai. Džiaugiuosi atradusi vietą, kur keliaujant į treniruotę norisi atsinešti kad ir imbierinių cukatų.“
  Karina „Nenorėčiau sutikti su kažkur girdėtu teiginiu, jog kalanetika ar pilates labiau tinka prakaituoti sporto salėse nemėgstančioms ponioms – tai be galo elegantiškas sportas. Po jo jaučiuosi lyg pabudusi iš ilgalaikio sąstingio. Valanda tokio kūno-ir-sielos sporto mane gražina į tuos laikus, kai buvau 18-kos… Pabuvusi Stimulus ramybės oazėje, kurioje nereikia stovėti eilėje prie treniruoklių ar iki pamėlynavimo plėšytis aerobikos treniruotėse, grįžtu pas savo 3 vaikus kaip iš naujo perrinkta mama :) – su gera nuotaika ir padidėjusia energija.Labai džiaugiuosi atsiradusiu lankstumu, kuris ne visai, bet grįžo dėl tempimo pratimų, o jie prilysta gimnastikai. Tai, kad kalanetikos, pilates, kūno balanso užsiėmimai tikrai nėra lengvesnis užsiėmimas nei nubėgti 6 km, tuo jau įsitikinau ;) Teisingai studijos trenerės sakė, jog lankstumas – kiekvieno individualus įdirbis ir pasiekiamas dalykas. Tikrai nesitikėjau, kad galėsiu padaryti, kai kuriuos pratimus, kuriuos dariau 14-os metų, kai lankiau cirką :) Ir tai, kad man 37 metai – nieko nereiškia! Sunku patikėti, bet per trumpą, 3 mėnesių, laikotarpį darant tempimo ir raumenų stiprinimo pratimus raumenys tikrai akivaizdžiai sustiprėjo. „Atsibudo“ visi giluminiai raumenukai ir kūno formos pradėjo gražėti :) Tokio rezultato nebuvau pasiekusi jokiose kitose treniruotėse. Anksčiau leisdavau sau „nusimuliuot“ kai kurias treniruotes kituose sporto klubuose, tačiau šitų treniruočių – nesinori! Juk taip smagu bus sutikti pavasarį grakštesne eisena ir gražesne figūra! :) P. S. Ačiū trenerėms, kurių ramūs aksominiai balsai metodiškai moko mus teisingai atlikti pratimus!“
  Jurgita „Visą gyvenimą šokau. Dabar aktyviai to nedarau, nes su amžiumi darbai nuo šokėjos gyvenimo atitolino. Natūralu. Bet nesąmoningai mintyse save iki šiol laikiau šokėja. Tačiau kai suvokiau, kad kūnas visiškai nebepanašėja į šokėjos, kad bėgantys metai ne tik pase, bet ir išorėje ima matytis, jaustis… apėmė gilus liūdesys, nepasitenkinimas ir nepasitikėjimas savimi, gailėjimasis nueinančios jaunystės. Ir, atrodė, nebėra variantų būti lieknai, grakščiai ir pasitempusiai kaip anksčiau. Pasirodo klydau! Neperdėsiu sakydama, kad STIMULUS ir Kalanetika grąžino man ne tik pasitenkinimą savimi, bet ir šokėjos dvasią! Bet jei ir niekada nebūčiau buvusi šokėja, mane nustebintų šios metodikos paprastumas ir rezultatų greitis. Svoris ėmė laipsniškai kristi, vėl pajutau, kad turiu raumenis, nebeskauda nugaros, kuri mane kankino jau gerus 5 metus, vėl jaučiuosi lankstesnė – na, vėlei taip, kaip šokėja! Žinoma, ilgalaikis praktikavimas atneš dar daugiau rezultatų. O kiek džiaugsmo ir geros emocinės savijautos davė pajautimas, kad atkuriu savo jaunystę, tai žodžiais net nenusakysiu!“
  Giedrė „Rudenį ypač norisi, kad kas džiugintų ir šildytų. Vis dėliojausi ką veikti. Blaškiausi tarp šokių studijų, derinau laiką, kai vieną popietę sėdėdama kirpėjos kėdėje ir mielai beplepėdama, išgirdau, kad Vilniuje duris atvėrė nedidukė treniruočių studija STIMULUS. Pro ausis nepraslydo faktas, kad tai netipiškos sporto klubų treniruotės (kur be emocijų mini dviratį, bėgi takeliu ar kilnoji svarmenis). Kad tai – kūno ir sielos balansas. Treniruotes metu ilsisi protas, atsipalaiduoja kūnas ir jauti tokį neapsakomą malonumą, kad randi savyje tiek daug stimulų rasti laiko ir valandžiukei nubėgti pasportuoti. Iš karto tapo aišku, kad tuoj pat reik ir man pabandyti įsilieti į tą būrį merginų, kurios nori keisti niūrią kasdienybę, nustoti savęs gailėjus ir pradėti kažką keisti! Esu aktyvaus gyvenimo būdo šalininkė, bet 2 mažyliai, gimę vienas po kito, pakoregavo svorį neigiama kryptimi… Ačiū STIMULUS treneriams, kurių dėka jau galiu sakyti, kad einant pro veidrodį atsirado noras stabtelėti ir pasižiūrėti kad ir ne į didelius, bet man jau matomus pokyčius! Smagu, kad malonumas, atsipalaidavimas ir nauda sau yra šalia! Ačiū! Sėkmės!“
  Rasa „Pirmą kartą išgirdau apie kalanetiką beveik prieš 10 metų. Tuo metu šiek tiek ja užsiiminėjau, tačiau kadangi buvau gerokai jaunesnė (tuomet man buvo 37), svoris taip sparčiai neaugo, mano  treniruotės natūraliai nutrūko. Metams bėgant ir įpratus žiauriai daug sėdėti prie „kompo“, poreikis mankštai ir judėjimui mažėjo ir mažėjo…  Gavosi tarsi užburtas ratas – kuo mažiau judėjau, tuo mažiau norėjosi judėti ir tuo sunkiau buvo prisiversti judėti… O metams bėgant aptingti ir prisiauginti svorio galima nepaprastai greitai.  Tą aš ir padariau – prieš pora metų svėriau 20 kilogramų daugiau nei dabar ir nebeįlindau į jokius senuosius savo drabužius. Pradinis svorio metimas buvo nepaprastai sunkus – maisto reguliavimas ir judėjimas, judėjimas, judėjimas.  Svorio numečiau nemažai, tačiau savo figūra ir apimtimis nebuvau patenkinta – „lašiniai“ laikėsi ten kur jų neturėtu būti. Supratau, kad vien bėgiojimo ir maisto reguliavimo per mažai, reikia tuos „lašinius“ paversti raumenimis.  Prieš porą mėnesių pravėriau STIMULUS duris ir užsidegiau dar labiau patobulinti savo figūrą.  Pradžioje lankiau užsiėmimus pora kartų per savaitę, o sausio pradžioj nusipirkau 24 kartų abonementą mėnesiui ir stengiuosi ateiti į studiją 4-5 ar net 6 kartus per savaitę.  Aš manau taip – kai pasieksiu rezultatą ir atrodysiu taip, kaip noriu atrodyti, tuomet pakaks ir poros kartų per savaitę.  O kol kas – kuo daugiau, tuo geriau! :) Ir ką gi – nors svarstyklės rodo tuos pačius skaičius, tačiau mano didžiuliam nustebimui – šį savaitgalį įlindau į savo suknelę į kurią nebuvau įlindus jau 5 metus! Vadinasi, iš tiesų – „lašiniai“ virsta raumenimis ir nors svoris ir toks pat, tačiau kūno apimtys mažėja! Tai išties suteikia dar daugiau motyvacijos ir tikėjimo, kad kai nori, viskas yra įmanoma!“
  Aliona „Labai džiaugiuosi, kad atsirado tokia treniruočių studija, kurios man labai trūko. Esu išbandžiusi ir aerobiką, ir step, ir treniruoklių salę, bet visi šie mano užsiėmimai visada vykdavo per prievartą, tik siekdavau tikslo, norėjau sulieknėti, bet malonumo nejausdavau. Lankau STIMULUS studija jau pusantro mėnesio, jaučiuosi gerai ir esu patenkinta savimi po kiekvienos treniruotės. Man patinka ir studijos atmosfera, ir šiltas trenerių bei lankytojų bendravimas. Jūsų treniruotės man tarsi skulptorius, kuris akmeniui suteikia tobulas formas… Gerai, kad esame kartu.“ (p.s. Aliona nepaminėjo, kad nesenai jai teko pirktis ir siauresnes, 38 dydžio kelnes..:)
  Neringa „…. beveik 10 metų maniau, kad niekas nesikeičia, kad bėgantys metai neturi įtakos mano savijautai, na gal ir priaugo keli kilogramai, bet… tiek darbų, o taip mažai laiko, kaip čia visur suspėsi… Mintis rasti laiko sau ir pradėti sportuoti – gimė spontaniškai. Nors, kaip sakoma, nieko nebūna šiaip sau… Jau pirmoje treniruotėje pajutau, kaip pasikeitęs mano lankstumas, kaip sunku padaryti paprastus pratimus, kuriems anksčiau net neteikiau reikšmės. Apsispręsti nebuvo sunku – nusipirkau abonementą iš karto 3 mėnesiams – turbūt atspėjote kodėl :-) Rezultatą pajutau jau po pirmos savaitės intensyvių treniruočių – eisena palengvėjo, pasitempiau – o kasdienės treniruotės tapo ne tik mankšta, bet ir atsipalaidavimu po darbo dienos, kai laikas skiriamas tik sau. Ir kur aš buvau tiek laiko?“
  Laima „Noriu padėkoti dar kartelį už Jūsų šaunią idėją įkurti šią treniruočių studiją. Tikrai esu labai patenkinta, kad atradau, tai ko norėjau ir, svarbiausia, man tai patinka. Po kalanetikos ir kūno balanso treniruočių, kurias lankau 2 mėnesius, žymiai pagerėjo medžiagų apykaita, dėmesingumas, koncentracija, sustiprėjo kūno raumenys, pasikeitė kūno formos, pagerėjo laikysena (eini pasitempusi, tiesiog viskas vyksta automatiškai), štai kaip išugdėt. Manau, kad išmokau taisyklingai kvėpuoti. Visada po treniruočių iškeliauju su gera nuotaika ir pakylėjimu. Taigi, pastebėjau, kad atsirado daug pokyčių ir emocinių, ir fizinių, ir tik po dviejų mėnesių. Dėkinga Jūsų komandai, ypač Deimantui ir Aistei. Matau ir jaučiu, kad Jūs visada dirbate su energija, nuoširdumu ir visa tai perduodate mums. Linkiu Jūsų studijai kūrybinės sėkmės, įkvėpimo naujoms idėjoms ir vis gausėjančio klienčių rato.“
  Raimonda

   „STIMULUS yra mano šių metų atradimas! Esu bandžiusi daug įvairių sporto ir šokio užsiėmimų, bet niekada nepajutau tokio greito ir apčiuopiamo efekto. Po kiekvienos Kalanetikos, Pilates ar Jogos treniruotės jaučiu geros nuotaikos ir energijos antplūdį.

  Smagu stebėti kūno ir laikysenos pokyčius jau po kelių treniruočių, bet svarbiausia man, kad jaučiuos mažiau pavargusi, labiau atsipalaidavusi, linksmesnė ir energingesnė. Tuo džiaugiasi ir mano artimieji ;)“

  Audra „Po pirmos treniruotės drąsiai galėjau pasakyti sau, kad STIMULUS – yra tai, ko šiandien man reikia. Nuo pirmos dienos sužavėjo pati klubo atmosfera – tai, kad yra labai jauku, nėra didelio šurmulio, tai, kad tave pasitinka kolektyvas su gera, šilta nuotaika ir tas dėmesys, kurį, atrodo, gauname kiekviena iš mūsų su kaupu. Puiki visa trenerių komanda, kurie tikrai nuoširdžiai atsiduoda savo darbui. Ačiū jums už tai! Na, o svarbiausia tai, kad po kiekvieno užsėmimo jautiesi vis geriau ir tik geriau: nebelieka nugaros skausmo, pradedi išsitiesti, gražėja tavo laikysena, matai savo kūno pokyčius, kūnas vėl pradeda atsirinkti ką norėtum šiandieną valgyti, o ne dėl to, kad akys mato ir …dar daug galėčiau vardinti tuos teigiamus pojūčius po kiekvienos treniruotės. O ką jau bekalbėti apie tai, kokia gera nuotaika aplanko ir mažiau galvoji apie visuotinę krizę…Norisi palinkėti STIMULUS komandai tik paties geriausio, o nuo mūsų pačių priklauso tiek nedaug – reikia tik ateiti!“
Treneriai
Jurgita Bujokienė Kalanetikos ir pilateso trenerė „Kalanetiką atradau visai atsitiktinai, kai gydytojas patarė tiesinti stuburą. Nuo to laiko esu užsikrėtusi kalanetikos kaip geros nuotaikos, streso nuėmimo, gero laiko praleidimo, kūno formavimo ir teigiamų emocijų sukėlėjo virusu", – savo atradimais džiaugiasi teisininke dirbanti Jurgita.
Trenerių sąrašas
TRENIRUOTĖS
Pilates -  Stabilizuojama juosmeninė stuburo sritis
-  Dingsta stuburo skausmai
-  Sumažinamas krūvis kaklo, pakaušio ir pečių raumenims
-  Sustiprėja pilvo raumenys
-  Sustiprėja dubens dugno raumenys
Treniruočių sąrašas
Sužinokite STIMULUS treniruočių studijos naujienas pirmieji
Prenumeruoti
Bendraukime:
© Harmoningų treniruočių studija moterims „Stimulus“ - dirbame nuo 2OO9 m. Visos teisės saugomos
Sprendimas: LOOKS GOOD